Ремонт ексклюзивних квартир

Ми пропонуємо

01

Унікальні проекти

Ми створюємо нові простори і трансформуємо квадратні метри в світ гармонії, затишку і комфорту в будинках наших клієнтів. Тому елітні дизайнерські ремонти - це те, чим відома компанія Diome. Ми вибираємо для Ваших проектів кращі матеріали, технології, бренди, стилістичні рішення.

02

Неповторні дизайнерські рішення

Саме з цього починається елітний ремонт під ключ. Дизайнерське рішення - основа для проведення всіх подальших ремонтних та інтер'єрних робіт. Це повна візуалізація затвердженого дизайну Вашого будинку в форматі 3D-макету.

03

Реалізацію проекту у встановлений термін

Ми завжди починаємо роботу тільки після підписання договору та затвердженого кошторису, де вказана вартість всіх необхідних робіт і матеріалів. Також в договорі чітко прописані етапи ремонту та терміни їх здачі. Ми несемо 100% відповідальність за виконання робіт згідно з кошторисом і в зазначений термін.

04

Поетапну оплату проекту

Ми впевнені в якості нашої роботи - саме тому ми не беремо авансів і передоплат. Оплата проводиться тільки за фактом виконання чергового етапу робіт.

05

Кращі будівельні матеріали

Наша партнерська мережа нараховує більше 500 постачальників матеріалів і обладнання в Україні та Європі, а також понад 800 італійських меблевих фабрик. Ми пропонуємо послуги і товари тільки найвищої якості, які дають Замовникам впевненість у своєму виборі.

06

Гарантійне обслуговування

На всі наші ексклюзивні ремонти квартир діє гарантія 5 років. Важливо, що при цьому за гарантійним обслуговуванням до нас звертаються менше 1% клієнтів. Як нам вдається гарантувати якість? Це досягається завдяки багаторічному досвіду фахівців і професійного використання кращих технологій і матеріалів.

Етапи створення проекту

  1. Вивчення об'єкта і переваг клієнта

    Елітний ремонт квартир - це не тільки матеріали преміум-класу. Нам важливо зробити Ваш будинок або квартиру втіленням Ваших мрій про простір комфорту. Тому починаємо ми з докладного вивчення об'єкта, ваших побажань і можливостей їх найповнішої реалізації.

  2. Розробка індивідуального дизайн-проекту

    Преміум ремонт квартир неможливий без дизайн-проекту. Від ідеї і Ваших побажань до цілісного концепту і його деталізації в 3D-макеті, - талановитий досвідчений дизайнер створює для Вас унікальний індивідуальний проект. Тільки після його затвердження ми приступаємо безпосередньо до роботи на об'єкті.

  3. Реалізація дизайн-проекту

    Комплексний процес, в який входять демонтажні, чорнові та оздоблювальні роботи. Ви приймаєте результат поетапно і згідно із затвердженим графіком. При цьому дизайнер Diome на кожному етапі здійснює авторський нагляд, що гарантує максимальну відповідність кінцевого результату затвердженим дизайн-проекту.

Узнать цену ремонта