Продаж елітної нерухомості

Ми пропонуємо

01

Підбір елітної нерухомості

У мерехтінні вогнів великого міста наші фахівці безпомилково знайдуть Вашу квартиру, будинок або комерційну нерухомість. Вам буде з чого вибрати - саме під Ваші вимоги ми підберемо найкращі варіанти в місті або області. У Diome ви також можете отримати консультації професіоналів в сфері нерухомості та девелопменту - в тому числі, щодо розвитку проекту «під ключ» - від початкової розробки концепції до пост продажного сервісу.

02

Юридичне супроводження

Рішення купити елітне житло - завжди продумано і добре сплановано. Питання безпеки угоди і подальшого оформлення правовстановлюючих документів повинен контролюватися грамотним юристом, оцінювачем, незалежними консультантами. Ми зібрали в нашій компанії знання, досвід і майстерність кращих фахівців в місті. Вибираючи покупку елітної нерухомості з Diome ви вибираєте передбачуване протягом угоди, відсутність підводних каменів і очікуваний результат в приємній атмосфері доброзичливості наших експертів.

03

Сервіс

Продаж елітного житла - процес трудомісткий і непростий. Співробітники компанії Diome перевіряють кожну деталь, прагнучи забезпечити Вам комфорт в процеci здійснення угоди. Ми надаємо клієнтам всебічну підтримку в процесі всієї угоди. Наші експерти візьмуть на себе всі клопоти з оформлення прав власності та інших необхідних документів. Купувати квартиру або будинок з нами легко і приємно!

Етапи створення проекту

 1. Перший контакт з Diome

  Дзвінок через телефон, лист або будь-який інший зручний засіб зв'язку - ми 24/7 відкриті до співпраці і готові дізнатися докладніше про Ваш запит.

 2. Початок співпраці

  Як тільки ми отримаємо повну інформацію про об'єкт елітної нерухомості, який Ви шукаєте, ми приступаємо до роботи з підбору варіантів. Вивчивши запропоновану базу варіантів Ви можете зупинитися на кількох.

 3. Перегляд об'єктів

  Ми призначаємо перегляд об'єктів якi Вас зацікавили в зручний для Вас час, включаючи святкові і вихідні дні.

 4. Юридичні аспекти угоди

  Оформлення угоди купівлі-продажу елітної нерухомості вимагає ретельної перевірки. Охороною Ваших прав як покупця займуться наші юристи. Відповідальність продавця, відсутність обтяжень та інші важливі моменти вивіряються до скоєння самої угоди найретельнішим чином.

 5. Реєстрація угоди

  Черги і тривале оформлення прав власності - це те, від чого ми з радістю Вас захистимо. Перевірити, перевірити ще раз і упевнитися в тому, що документи будуть оформлені в найкоротші терміни і в юридично грамотнiй формі, що захищає Ваші інтереси в майбутньому як власника, - сфера компетентності досвідчених юристів Diome.

 6. Завершення операції

  Вітаємо! Ви стали щасливим володарем елітної нерухомості з повним пакетом правовстановлюючих документів.

Узнать цену ремонта