Будівництво житла еліт класу

Ми пропонуємо

01

Розробку концепції

Ми будуємо елітні будинки під ключ. Однак, першою завжди народжується ідея. Від першого mind map до повноцінної концепції. Творчий процес по створенню унікального архітектурного проекту і ексклюзивного дизайну інтер'єру - найсуттєвiша частина нашої роботи з клієнтом. Тут закладається фундамент нашого спільного великого шляху.

02

Вибір елітних матеріалів

Кожен, хто стикався зі світом будматеріалів, знає, що вибір тут практично нескінченний. Як гарантувати якість на десятиліття і відповідність результату задуманому проекту? З цим творчим завданням наші фахівці справляються на відмінно. Так, і ціни на матеріали преміум і vip класу ви отримаєте в Diome найцікавіші. Багаторічна співпраця з постачальниками, в тому числі, закордонними, дає нам можливість приємно дивувати клієнтів.

03

Реалізацію проекту в термін

Будівництво елітних будинків для нас - це, перш за все, чітке виконання своїх зобов'язань. Розрахунок і виконання термінів будівництва - це те, з чим наші експерти справляються майстерно. Ми завжди заявляємо реальні терміни. І завжди їх виконуємо, а роботу ви приймаєте поетапно. Наш архітектор здійснює строгий контроль на всіх етапах будівництва.

04

Гарантійне обслуговування

Компанія Diome займається будівництвом преміум будинків з 2012 р. Ми відповідаємо за якість своєї роботи і даємо п'ятирічне гарантійне обслуговування на всі види виконаних нами будівельних робіт. Ці умови прописані в нашому договорі. Ми цінуємо своїх клієнтів і надаємо їм кращий сервіс!

Етапи створення проекту

 1. Індивідуальний проект будинку

  При розробці проекту враховуються особливості ґрунту будівельної дільниці, підбираються заздалегідь конструктивні матеріали, опрацьовуються інженерні комунікації. Архітектурна і конструктивна частина проекту доповнюються проектом інженерних систем і, як правило, дизайн-проектом обробки. У підсумку ми отримуємо робочий проект будинку, який містить всю детальну інформацію, необхідну для проведення будівельних робіт.

 2. Підготовчі роботи

  Підготовчі роботи включають повну підготовку ґрунту (в прямому і переносному сенсі) під будівництво будинку. Підготовка ділянки - це завжди певний перелік робіт: визначення кордонів забудови, усунення дерев і чагарників, зняття родючого шару ґрунту та інші необхідні роботи.

 3. Будівельні роботи

  На цьому етапі з'являються надійний фундамент, міцні стіни і перекриття, дах. Закладаються інженерні комунікації, - все чітко за графіком і строго за проектною документацією.

 4. Послуги із доброустрою та озеленення

  Ландшафтний дизайн з фонтаном або водоймою, дренажна система і система поливу. Альтанка, лазня або садовий будиночок, - все це і багато іншого з'являється на цьому етапі.

 5. Оздоблювальні роботи

  Сама найсуттєвіша для нас частина роботи. Саме в цей момент будинок знаходить своє справжнє обличчя, характер і стиль. Від чорнових робіт з вирівнюванням стін і монтуванням комунікацій до дизайну інтер'єру з розставлюванням меблів і світильників. І, ось настає зворушливий етап здачі будинку клієнта!

Узнать цену ремонта