16 років на ринку

Команда професіоналів

За 16-річний період компанія Diome пройшла всі етапи розвитку українського бізнесу: від молодої команди ентузіастів, професіоналів в сфері дизайну та ремонту, що реалізують самі амбітні проекти, до лідера ринку, який задає тренди. На якого інші компанії не просто орієнтуються - прагнуть стати схожими.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Будівництво та ремонт без турбот

Ми ретельно працюємо над технічним завданням, розробляємо дизайн-проект з повноцінно реалізованої концепцією, пропонуємо найкращі матеріали та технології і здаємо будь-який проект "під ключ".
Команда професіоналів Diome контролює і гарантує якість на кожному етапі. Ви поетапно приймаєте роботу згідно з кошторисом і точно в строк.

Розробка ексклюзивних проектів

Кращі архітектори і дизайнери інтер'єру

Наша команда експертів в ремонті і будівництві застосовує єдині принципи. Відштовхуючись від побажань клієнта ми з'єднуємо в єдиному просторі екологічність, комфорт, найкращі технології, матеріали преміум-якості.
Ми створюємо не просто будинки й інтер'єр в них. Ми створюємо для Вас простір енергії, в якому Ваше життя стає яскравішим і радіснішим.

DIOME - це коли найсміливіші ваші мрії втілюються з філігранною майстерністю і натхненням. Про нашу команду говорять як про ремісників від бога і творців, твердо стоять на землі. Від виконробів і дизайнерів до робітників і будівельників - ми день за днем працюємо на найвищий результат. І на кожному з наших проектів стоїть печатка якості, гарантованого досвідом, знаннями і прагненням до досконалості.

Продуманий менеджмент

Високий рівень сервісу

Всі етапи роботи на проекті прописані в договорі - ми неухильно дотримуємося їм в процесі будівництва або ремонту. При цьому чітка система внутрішнього менеджменту дозволяє працювати всій команді злагоджено і системно. Ви мінімально втягується в процес. Ми ж гарантуємо якість і здачу об'єкта в термін.

547

проектів

140

підрядників

97

співробітників

Наша місія

З моменту створення компанії ми знали, що хочемо і можемо бути кращими на ринку будівництва елітного житла і дизайнерських ремонтів преміум-класу на півдні України.
Diome – це, перш за все, команда досвідчених і талановитих професіоналів в сфері будівництва та ремонту.
Сьогодні ми продовжуємо братися на амбітні проекти і даємо нашим клієнтам такий результат, на який надалі як на еталон орієнтуються інші компанії.
При цьому у всій нашій діяльності головним залишається клієнт. Його бажання і уявлення про будинок мрії, помножені на наші знання, досвід і ретельний підхід, дозволяють створити будинок, який зображає життєву філософію його власника.

Безумовно, наша місія – залишатися кращими, підвищуючи стандарти якості в сфері будівництва елітного житла і дизайнерських ремонтів.
Ми працюємо для того, щоб у вас з’явився той самий ідеальний будинок, в якому радість проживання кожного дня набуває нового сенсу, а гармонія і комфорт стають вашими постійними супутниками.

“Життя – розкіш, живи в Ній”!

Узнать цену ремонта