Квартира в елітному житловому комплексі «Ark Palace»

Загальна площа

210 кв.м

Локацiя

Одеса

01

Розташування

Будинок як фамільна цінність - саме так будували «Ark Palace» його творці, розраховуючи його довговічність на 150 років. Це найвищий будинок в Одесі - 24 поверхи заввишки в 108 метрів. Комплекс розташовується в одній з найбільш престижних локацій в місті і розташований всього в кілометрі від моря, з його вікон відкривається чудовий панорамний вид заповідного району Одеси.

02

Iнфраструктура

Пляж "Аркадія" і парк "Перемоги" в 5 хвилинах ходьби. Траса здоров'я цілий рік підходить для пробіжок і прогулянок біля моря. А велика кількість спорткомплексів, аптек, супермаркетів, шкіл, дитячих садів, університетів та інших об'єктів інфраструктури зробить ваше проживання тут воістину комфортним. Також поруч з цим ЖК знаходяться центр здоров'я та краси Ark Spa Palace, концертно-торговий центр "Сади Перемоги", "Le Silpo" і бізнес-центр.

03

Сервiс

Житловий елітний комплекс Арк Палас відомий підвищеною безпекою і високим рівнем обслуговування будинку. Комплекс складається з трьох 17, 20 і 24-поверхових секцій, з'єднаних загальним підземним простором, де розміщується дворівневий паркінг. Перший і другий поверхи відведені під інфраструктуру

Загальна площа квартири: 210 кв.м.
Житлова площа квартири: 148,9 кв. м.

Узнать цену ремонта