Вибираючи компанію по ремонтнім послугам класу преміум важливо знайти дійсно кращих.
Ми працюємо з ексклюзивними матеріалами та технологіями та завжди ставимо в пріоритет побажання клієнта та можливість максимальної реалізації його бачення в наявному просторі. Ми знаходимо комплексні рішення, що задовольняють своєю екологічністю, ергономічністю і стилем найвищі запити.

Заміський котедж, вілла біля моря, розкішна садиба або затишний таунхаус — будинок мрії у кожного у свій. А втілити будь-яку з них можливо разом з нами.
Нам цікаво створювати ексклюзивні архітектурні твори, де архітектурна форма і дизайн інтер'єру показує стиль життя власника будинку. Ми створюємо простір dolce vita так, щоб цей конкретний будинок став вашим персональним островом щастя.

Продаж елітної нерухомості — наше профільний напрям, досвід і експертність роботи в якій дозволяють нашим клієнтам повністю довіритися нам в пошуку заміського особняка, квартири преміум-класу біля моря або vip-об'єкта в центрі або будь-якому іншому районі. Ми пропонуємо повний спектр послуг в покупці елітного житла і допоможемо Вам знайти саме те, що Вам потрібно.

01

Унікальні дизайнерські рішення

Одеса - це місто сибаритів. І дивувати тут непросто. Але нам це вдається. Ми знаходимо дизайнерські рішення, що вражають. Наш стиль роботи прагнуть перейняти, але повторити його неможливо. Ми слідуємо побажаням клієнта і філігранно втілюємо його ідеї. Допомагають нам у цьому багаторічний досвід і тонке почуття стилю, а також відстеження трендів і постійний контроль якості. В результаті ми пропонуємо повну реалізацію проектів преміум-класу. І з гордістю можемо сказати, що сьогодні Diome - це ремонтно-будівельна фірма №1 в регіоні.

02

Ексклюзивні матеріали

Приголомшливі ідеї і неповторні концепти реалізуються найчастіше за допомогою рідкісних матеріалів. Якщо проект вимагає продукції, яку ще не завозили в Україну - ми будемо першими, хто це зробить. Ми знаходимо кращих постачальників і іноді домовляємося про виробництво спеціальної партії матеріалів під проект. Ми не знаємо слова "неможливо"! Ремонтно-будівельна компанія Diome знайде і привезе для вас все, що буде потрібно - кахельну плитку з Італії, бамбукові шпалери з Китаю або мармур з Аргентини. І все це за оптимальною вартістю і в потрібний термін.

03

Професійна і сильна команда

Відібрати кращих у своїй сфері - ось чим ми керувалися при формуванні команди. Професіонали та експерти, які готові працювати на якість і результат. Дизайнери, повні ідей і здатні оптимально їх втілити на об'єкті. Виконроби, які вміють налагодити роботу як годинник і контролюють процес цілодобово. Будівельники, досвід яких збагачується новими технологіями, а старанність і майстерність дозволяє реалізувати багато. Ми підходимо до кожного проекту комплексно і знаходимо саме ті рішення, які гарантовано дають Вам результат vip класу.

Узнать цену ремонта